Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Prawidłowa Kosmetyczka Nastolatki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-27, 21:26   #209
roses0077
Raczkowanie
 
Avatar roses0077
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 95
Dot.: Prawidłowa Kosmetyczka Nastolatki

Clarissa
ja osobiście bardzo nie lubię tej serii(tonik mnie paskudnie uczulił). Żel do mycia twarzy ma SLS. Możesz poczytać opinie Wizażanek:

ok z żelu chyba zrezygnuje bo troche mi wysusza cere anie o to preciezchodzi, z tej seri kpiłam żel maseczke piling enzymatyczny i krem tonujący . Toniku nie kupiłam bo miałam Tin Tin i było gożej mi po ni a nie lepiej, tak więc różnie to bywa po umyćiu twarzy urzywałm toniku z przpisu: ugotować garść świerzych igieł sosny w wodzie mineralnej, nie było podanej w jakim stosunku wody tak więc dałm szklankę tonik mysle był dobry, był bo po jakims czaaise musiałm go wyżcic bo był w 100% organiczny i to jest tez jego największy plus nie trzeba sie martwic o hemikalia składzie, ale ie krótko go uzytkje ale to chyba najmmnniejszy broblem. po maseczce i pilngu zasórrniki bo tylko takowe mam na twarzy mi znikneły wogóle a te wieksze znacznie sie zmniejszyły tak więc na nie nie mam co narzeczkac ale jesli jest cos lepszego to było by cudownie pozbyć sie zaskórników. Clarissa:) jesli mogłabys mi zaproponować coś zastepczego do tego żelu nuno??? I jescze mam pytanko bo po tym żelu to ja tak przecierałm twarz robionym tonikiem i nawilżałm kremem Avon naturals aloes&avokado a potem na takie zczewienenia na brodzie żel oczar firmy septyku , z wyciagiem z oczara wirgilskiego może tu leży problem że cos źle nakładam ale może czegos nie używać????
roses0077 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując