Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-22, 21:18   #3968
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez ladylocco Pokaż wiadomość
Witam serdecznie
Pierwszy raz tutaj jestem i podoba mi się
Na pewno zostanę na dłużej. a żeby nie było załączam fotki moich naturalsów ( były troszke dłuższe ale ostatnio miałam mały wypadek wychodząc z tramwaju i musiałam je troszke skrócić)
ps. dodam że kupe lat obgryzałam pazurki( z przerwami) - wstyd wiem - ale od ok.2-3 lat się trzymam ostro

hej
pazurki długie i wyglądają na mocne podrównać i będzie cacy


Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Od razu lepiej tylko powiedz mi co się stało, że pomiędzy lakierem a skórkami jest taka duża przerwa?


Nie maluję już paznokci od 1,5 tygodnia a mam najdłuższe jakie miałam w swoim życiu. Teraz nie wiem jaki kolor wybrać..

Omomom właśnie zrobiłam i wcinam krem z pieczonych pomidorów ze świeżą bazylią, parmezanem i groszkiem ptysiowym.

ta przerwa jest, bo miałam zły dzień i jak malowałam to się tak umazałam, że nie mogłam tego wyrównać jakbym tak dalej równała to pewnie cały lakier bym zmazała

pokaaż paznokcie, bo aż ciekawość mnie zżera

ale dobrocie jesz.. zazdraszczam ja zaraz też będę jeść moją drugą dawkę antybiotyku, aaah
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora