Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-11, 18:51   #3583
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez hesperdyna Pokaż wiadomość
zapaałka - obawiam się, że to "serum" może jednak osłabić działanie filtrów chemicznych, bo jednak tak do końca się nie wchłania nawet po 20 minutach. A wiadomo, filtry chemiczne żeby działać muszą wchłonąć przez naskórek. Czy w ogóle jest sens nakładania czegokolwiek pod filtr chemiczny? Przecież wszystko, nawet najlżejszy krem zostawia jakąśtam warstwę na twarzy, która może osłabić działanie nałożonego na nią filtra...

chimay - to moje pierwsze "serum" z witaminą C. Pomyślałam, że drogie nie jest a może akurat się sprawdzi - a jeśli się nie sprawdzi to mogę to zjeść. Jestem też zbyt leniwa na rozrabianie serum co tydzień, nie wyobrażam sobie też śmigać do lodówki przed i po każdym użyciu
W takim razie nie rozumiem po co nakładać takie serum, które się nie wchłania i nie da nałożyć na to filtra? Jeżeli zależy Ci na ochronie jaką daje filtr to zrezygnuj z nakładania serum, albo kup preparat przeznaczony stricte do skóry czy to w aptece czy na BU (serum Flavo+C15EF można odlewać do mniejszej buteleczki i trzymać poza lodówką do 7 dni). To już nie te czasy, kiedy jedynym i tanim serum z wit. C były syropy dla dzieciaków.
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora