Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-03, 20:13   #818
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Właśnie myślałam, czy by takiego wątku nie założyć, bo tych ser coraz więcej na rynku.
Swoje serum będę robić dopiero za 2-3 tygodnie (teraz jeszcze testuję Aleppo i olejek Evree), ale jak już je zrobię to na pewno bym się przyłączyła do wątku

Używam wizażowej zakładki "torebka" do planowania zakupów kosmetycznych, wcześniej miałam tam tylko kilka rzeczy, a po naszej rozmowie o serach jest ich już kilkanaście i pewnie z dobry rok zajmie mi przetestowanie ich wszystkich



Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o parabeny to u mnie zdecydowanie NOT! Zdarza mi się jeszcze, że mimo woli wpadnie mi coś w ręce z parabenami, wtedy używam, ale sama świadomie nie kupuję
To tak jak ja. Ostatnio w taki nieuważny sposób kupiłam filtr Pharmaceris, niby zerknęłam na skład, ale niedokładnie. Bardzo zachwalany, mi nie podpasował, ale sama nie wiem, dlaczego.
Alantan na pewno zużyję, bo jest bardzo przyjemny. Lekka konsystencja, nie czuć go, nie przetłuszczam się po nim. Bajka po prostu. Gdyby nie parabeny byłoby więcej tubek. Składu nie mogłam sprawdzić, bo kobieta w aptece nie chciała go wypuścić z rąk, a że była kolejka, to nie chciałam dyskutować

Cytat:
Kokosowy najlepiej smakuje i ponoć najlepiej działa, ale można każdy, nawet słonecznikowy, byleby jakiś taki porządniejszy był, nierafinowany albo Bio.
Mam kilka olejów, wszystkie nierafinowane/bio (używam ich nie tylko zewnętrznie, ale przede wszystkim wewnętrznie ) tylko zastanawia mnie, jak ja mam to ssać, jak to ma płynną postać?
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora