Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nawilżający krem do cery tłustej?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-01, 10:19   #5
bumbosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4
Dot.: Nawilżający krem do cery tłustej?

Cytat:
Napisane przez Rutta Pokaż wiadomość
ja z czystym sumieniem moge Ci polecic lekką emulsję nawilżającą OLAY. Mam ten sam typ cery, gdy używałam kosmetyków matująco-nawilżających wiecznie byłam "zapchana" - po OLAY moja cera sie poprawiła, może nie od razu, ale po 2 tyg widzę, że jest dobrze. Emulsje kupiłam na dzien pod makijaż, zachęcona rezultatami dokupiłam równiez kremik na noc OLAY ale z serii mocno nawilżających, jednak z niego nie jestem tak zadowolona jak z emulsji na dzień.

Dodam, że cena to ok. 25 zł.

u mnie do nawilżenia równiez sprawdza sie oliwka dla dzieci HIPP, nałozona na mokra twarz wacikiem. Ale pod makijaż to nie odważyłam sie dokonać tego zabiegu, jedynie na noc ;)
No tak, z oliwką na twarzy lepiej nie pokazywać się ludziom:-P Bardzo dziękuję za radę, kiedyś przymierzałam się do tego, żeby kupić coś z Olay, ale zobaczyłam, że jakiś tam tonik jest z alkoholem i zrezygnowałam;-) Ale myślę, że spróbuję tej emulsji, w sumie kosmetyki Olay kojarzą mi się chyba dobrze. A używałyście może krem ,,Best" firmy Herba Studio? Czytałam, że bardzo dobry...
bumbosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując