Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pytania odnośnie zamówień; zgłaszanie chęci udziału w zamówieniu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-27, 14:37   #301
~~ALa~~
Zadomowienie
 
Avatar ~~ALa~~
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 205
Dot.: Pytania odnośnie zamówień; zgłaszanie chęci udziału w zamówieniu

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Cotka arkusz nie jest obowiazkowy, w podpisie mozesz wkleic zamiast niego link do glownego postu twojego zamowienia, w ktorym powinny byc zawarte biezace dane (zajrzyj do regulaminu, ostatni punkt), to wystarczy
jeszcze ja mam pytanie
arkusz nie jest obowiazkowy, ale jesli zawiera aktualnosci typu uczesnicy, sklad zamowienia etc w arkuszu w podpisie to czy trzeba pisac to rowniez w poscie w watku zamowien edytujac go?
zwrocilas mi uwage zebym wyedytowala swoj post, ale w regulaminie nie jest moim zdaniem okreslone jednoznacznie:
Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
24. Organizatorka wyróżnia swój post większą czcionką, dodaje link do niego w podpisie oraz aktualizuje na bieżąco następujące dane, (wszystko to można zawrzeć w arkuszu kalkulacyjnym i do niego podać link).
dla mnie to brzmi tak, jakby mozna bylo biezace dane umieszczac w arkuszu zamiast w tym poscie.

ale regulamin byl tworzony przez moderatorow, wiec interpretacja powinna byc zgodna z ich zamyslem, o ktory wole dopytac
~~ALa~~ jest offline Zgłoś do moderatora