Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-10, 20:42   #104
mart89
Rozeznanie
 
Avatar mart89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 837
GG do mart89
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez fashionably Pokaż wiadomość
Opisuj proszę efekty, też zastanawiam się nad zakupem

ciezko pisac mi o efektach jak dopiero jestem po jednym zabiegu a powinno byc ich min jakos z 6 chyba kupilam go zeby oczyścić twarz i z nadzieja ze zejdą mi plamki po trądziku;(dodatkowo do tego zestwu kupilam krem tez z natinuel do tego calego kompletu Future cream stosuje sie go na sam koniec, nawilża odrzywia. Ogolnie po zabiegu mialam gladka twarz z czola poschodziły mi takie malutkie krosteczki troszke sie oczyscilam Jednak plamki nadal sa jednak tak jak mówiłam potrzeba czasu, chodź nie liczę zeby mi zeszly po nim bo z tego co słyszałam jest za slaby. Sama firma jak jest bardzo dobra firma, wiec za taka kaskę opłaca sie zakupić go bo jeden zabieg u kosmetyczki kosztuje ok 80zl a po co przepłacać jak tu masz to samo

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

jak masz jakies pytania pisz śmiałobo juz nie mam pomyslu co moge jeszcze napisac na ten temat;p
mart89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując