Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-11, 20:32   #118
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez anka.d Pokaż wiadomość
co do kwasu + mikro - 2 razy tak mialam, ale w odwrotnej kolejnosci - najpierw mikro, potem kwas. kwasl piekł jak cholera i podobno tuz po nalozeniu szybko skora zrobila sie czerwona, ale wcale nie czulam, zeby efekt zabiegu byl mocniejszy (mialam polozony slabszy kwas niz zazwyczaj)

sonoforeza - wlansie, zapomnialam tego slowa, tez to mialam po ampulce

generalnie walcze z wszystkim
zaskórniki otwarte - sporadycznie, wiecej zamknietych, zdarzaja sie pryszcze, sporo blizn (na szczescie nie mam skory podatnej na przebarwienia, troszke ich jest jak sie cos goi, ale szybko schodzą), troche kaszki (ktora mam wrazenie wedruje po twarzy - co sie jej pozbylam z brody, to przeszla na skronie )
niestety mam manie wyciskania, wiem ze nie wolno i tylko sobie szkodze, ale raczki swedza i najczesciej nie potrafie sie powstrzymac. przez to narobilam sobie blizn.
natomiast od jesieni stan skory poprawil sie na tyle, ze o ile sama czegos sobie nie rozwale na twarzy i nie chodze ze strupem a srodku czola to po nalozeniu podkladu wygladam jak czlowiek
poprawe zauwazylo sporo osob, ktore rzadko mnie widują, wiec chyba cos jest na rzeczy.

a co do cen- mam to szczescie ze zabiegi robi mi bardzo bliska kolezanka. jest po kursie kosmetycznym i ma sporo sprzetu juz kupionego (mikro, kawitacje z sonoferezą i takie cos do tworzenia pary z ozonowaniem). zabiegi robi mi u siebie w domu, wlasciwie po kosztach, dodatkowo nie naciąga na zakup kosmetyków, rozliczamy się co kilka zabiegów, wiec daje jej zbiorczo, ostatnio 100 zl za 3 zabiegi.
to nie wyciskaj wiem jak to jest, cale liceum dusiłam na twarzy co popadnie. Wiesz u mnie same kwasy to nie wszystko, nie dały by rady oczyścic skóry mam retinoid w domu, isotrexin, ale to pikuś. teraz czaje się na atrederm bo mi zostały tylko zaskórniki zamknięte no i troszke otwartych na brodzie. Także pod ręka musze mieć antybiotyk, tylko to gasi stan zapalny natychmiastowo. Moge wychodzic bez podkładu ale blada jestem jak no zadnych przebarwień a miałam ich mnóstwo. Ale do ideału daleko, o ile kiedyś osiągne

masz szczescie ze tak tanio, suuuuuuper!
jak będziesz odczuwać, że skóra mogłaby przyjąć więcej niż te zabiegi i kwasy, to polecam sięgnąć po retinoidy bo co tu więcej poradzić jak masz dobrą pielęgnacje, tylko trzymac kciuki
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując