Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-21, 11:52   #3695
zivit
Rozeznanie
 
Avatar zivit
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 672
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
W zasadzie żaden kolor nie jest na wyłączność danego typu fuksja też ma wiele odcieni i jest w kilku paletach nie tylko zimowych. Ciemnej jesieni chyba mogą pasować kolory DW, bo to typy siostrzane. Niemniej jednak ciemny brąz chyba powinien być lepszy niż czerń (czerń może wybladzić jesień, bo jest już po prostu za zimna).
A jeśli chodzi o biel i czerń - dużo osób uważa, że pasują a niekoniecznie to musi być prawda. Biel ma wiele odcieni i dopiero zestawiając czystą, chłodną biel z innymi odcieniami (śnieżną, kremową, obrusową) widać różnice. I to naprawdę spore różnice. Wydaje mi się, że biel może pasować zarówno typom jasnym jak i typom ochłodzonym (zimowym i tym z dodatkiem zimy). Pewnie pobrzydza jedynie sezony zgaszone, które wolą "przybrudzone" kolory oraz sezony ciepłe, którym lepiej posłużą kremy niż biele. Także z tą bielą to zależy wg mnie

https://www.pinterest.com/pin/291397038361568949/
https://www.pinterest.com/pin/385480049331987391/

Bardziej chodzi o to, że ciemnej jesieni może być dobrze w kolorach DW, ale dużo lepiej jej będzie w swoich kolorach Skoro DW jest chłodniejsza niż DA więc kolory DW będą ciut za chłodne stąd jakieś efekty typu bladość.

A co pastelowy niebieski i mięta robią, że nie pasują? Masz niezdrowy koloryt skóry czy jak?
Patrząc na zdjęcia które wrzuciłaś to obstawiam DW. Przykładałam do twarzy czystą biel i kremową biel. Przy kremowej mam wrażenie, że od razu widać mi bardziej cienie pod oczami, a przy czystej skóra jest rozświetlona i zdrowsza (może to być też kwestia tego, że wybrałam zły odcień tej drugiej bieli). Pastelowy niebieski i mięta sprawiają, że wyglądam właśnie niezdrowo, szarawo moim zdaniem... skóra robi mi się ziemista.
__________________
Wymiana-perfumy

Fragrantica
zivit jest offline Zgłoś do moderatora