Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-12-25, 22:30   #273
prowokacja17
Zadomowienie
 
Avatar prowokacja17
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 510
GG do prowokacja17
Dot.: Iść czy nie iść-doradźcie proszę!!!

Cytat:
Napisane przez agusia_1
Ale ja przecież napisałam że nie chodzi mi o doświadczenie kosmetyczki... Po prostu oczyszczanie mechaniczne powoduje rozleniweinie skóry a w konsekwencji skóra nie potrafi sama pozbywać się zanieczyszczeń z porów i łatwiej tworzą się zaskórniki i wykwity skórne. Poza tym wyciskając kosmetyczka rozciąga skórę...
Jeszcze jedno podczas parówki pory zostają otwarte i nie zawsze są dokładnie pozamykane na koniec zabiegu (o ile w ogóle potem da się je domknąć... ) a to wszystko sprzyja rozszerzaniu porów a z tym trudno walczyć...
Może się powtarzam ale będę się tego trzymać i powtarzać to każdemu do znudzenia...

nie prawda!! Jezeli oczyszczanie tak bardzo szkodzi skórze to czemu dzieki niemu pozbylam się trądziku?? Nie pomogl dermatolog ani żadne maści i leki,poszlam do kosmetyczki 2 razy na oczyszczanie i pryszcze zniknely
__________________
Przy Tobie jestem Aniołem któremu odebrano skrzydła..bez Ciebie diabłem któremu odebrano RaJ....
prowokacja17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując