Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problemy i pielęgnacja cer suchych, naczynkowych, wrażliwych, alergicznych
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-25, 11:42   #170
mart.
Raczkowanie
 
Avatar mart.
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 35
Dot.: wszystko o cerze naczynkowej

Znalazlam ten przepis tutaj na wizażu.Poczytam sobie troche w mazidlach, ale tak mam suchą skóre no i zwlaszcza po nocy po Dirosealu i jeszcze dodatkowo wysuszyc serum to ciekawe co z tego wyjdzie.

Tak sie zastanawialam bo Diroseal pogrubia naskorek, czy jest szansa ze jak sie bedzie go dlugo uzywac np 2 lata, to nasz problem z cienka i plytko unaczyniona skora zniknie?

Tak na marginesie to chyba utworzylo mi sie nowe naczynko po nocy, no trudno staram sie nie przejmowac.
Tak zazdroszcze kolezakom ktore nie maja tego problemu
Jak byly takie straszne upaly to kolezanki chcialy jechac pod naamioty nad morze, ale ja nie chcialam j bo chyba bym nie wytrzymala z buzia

Aha i mam pytanie. Wiosna jak jest goraco i rano wysmaruje sie filtrem ale lekcje koncze ok 14-15 to przeciez ten filtr dawno juz przestal dzialac.
Czy wy smarujecie sie w takich przypadkach raz na dzien? Jak idziecie do pracy lub na uczelnie/czy do szkoly? Czy sie dosmarowujecie jakoś?
mart. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując