Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-06, 06:14   #4543
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez agairl Pokaż wiadomość
CG bez zadnej chemii

Dobra musze sie z wami podzielic moimi przejsciami z cassia...
Wczoraj wieczorkiem, nastawilam sobie cassie z ciepla woda (odczekalam troszeczke, tyle coby sobie przygotowac miejsce do "rytulalu", bardzo ladnie mi sie rozporowadzila z woda, bez zadnych grudek, do konsystencji smietany) umylam glowke odzywka - oczywiscie, i nalozylam cassie tak jak naklada sie henne. Trzymalam ok. 1,20h pod folia, koszulka i czepkiem - dla ciepelka . Po godzinie bardzo latwo mi sie splukala z wloskow, nad wanna pod prysznicem
nawet nie mylam po raz kolejny wlosow, zostawilam do wyschniecia. W, dotyku byly ciezkie i mialam wrazenie, ze sie sie splataly, ale po wstrzasnieciu glowa w dol..... wloski sie ulozyly w spiralki(mam krecone wlosy) jeszcze na mokrych wlosach widzialam roznice, byly jakby bardziej lsniace... Poszlam spac z lekko mokrymi wlosami (zbyt leniwa z rana aby je myc o tak wczesnej porze) A rano - nie do uwierzenia - szal-pal na glowie - moje wloski sa cienkie i mam przeswity na czubku - wlosow mialam cala mase Nic nie przyklaplo po nocy, leciutkie, miekie w dotyku, puszyste!!! ZAKOCHALAM SIE W MOJEJ CASSJI Napewno na dlugo zostanie w mojej lodowce z kosmetykami

Dla mnie super, sprobuje jeszcze dodac soku z cytryny i zobacze jak zadziala na moje brazowe wloski
mi też cassia służy,rezygnacja z chemii bardzo służy moim włoskom
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora