Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-08, 17:55   #2640
Oliszyn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 32
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
jeśli chcesz to trochę przyciemnić i chcesz słomkowy kolor to takie efekt powinna dać Ci szamponetka Piaskowy Blond Joanny - tu najważniejsza informacja - trzymaj ją tak jak pisze na opakowani, nie dłużej i nie przeraź się buraczkowego koloru - po spienieniu robi się ludzki
a najlepiej wstaw zdjęcia, bo teraz radzimy Ci "na ślepaka", a to może się różnie skończyć

EDIT: a no i co oczywiste tak jak pisała wyżej Czekoladowoo - szamponetka jest rozwiązaniem bardzo krótkoterminowym, bo w mig się wymyje
domyślam się, że szamponetka to kilka dni i zniknie, ale hmm białe włosy może nabiorą trochę koloru no nie wiem..
P080511_17.37_[01].jpg

P080511_17.38_[01].jpg
a o to moja bieeel ..;// tak się w sumie zastanawiam..niby łatwiej jest przyciemnić włosy niż rozjaśnić.., ale taaak ciemny blond i bedzie za ciemny z kolei moja koleżanka miała coś podobnego wtedy i wellaton 8/0 czy 8/1 już nie pamiętam wyszedł strasznie szaroo.. no ale może połaczenie 8/0 z 9/1 byłoby ok tak jak pisała Czekolada. hmm...
Oliszyn jest offline Zgłoś do moderatora