Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-16, 09:10   #4664
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część IX

[QUOTE=blond bunny;26940198]padam dziewczynki.... ze zmeczenia....
wczoraj juz do was nie przyszlam bo wrocilam po 22, a dzis mam 10 stron nadrabiania
ale z efektow swojej pracy jestem zadowolona.



Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
tak moja Ciocia w Niemczech rodziła
ja mam blisko to też się pofatyguję na pewno ale jakoś dzieci mi się póki co nie marzą
jak Bóg da to będą

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------


moja mama miala 2 cesarki w pelnej narkozie
jak znajdzie sie dobrego lekarza czy klinike to mozna z gory to ustalic- ona powiedziala ze boi sie bolu tak bardzo ze nie urodzi, ze zadusi dziecko i ma w d....
lekarz sie z nia poklocil ze wlasnie urodzi naturalnie!
no ale ja sie zaczelam dusic to musieli kroic....
a moja sis byla tak duza ze sie okazalo ze mama sama by nie urodzila- bo miala za maly obwod rozstawu bioder czy cos.... i naprawde by udusila ja... poza tym cpali ja tym srodkiem na wywolanie a moja mama nie miala ani jednego skurczu
wiec pocieli rok po roku- ale pelna narkoza
czyli dla chcącego nic trudnego ale podziwam mamuśkę że zdecydowała się na drugi raz
moja nie chciała mieć więcej dzieci zresztą z góry zakładali z tatą że będą mieli tylko jedno a do tego ja urodziłam się przez poród kleszczowy na szczęście nie mam powikłań żadnych ale wyobrażam sobie jakie to dla mamy musiało być nie przyjemne
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora