Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Potrzebuję zmiany!!!!! POMÓŻCIE
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-13, 20:28   #5
honczita
Raczkowanie
 
Avatar honczita
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 52
Dot.: Potrzebuję zmiany!!!!! POMÓŻCIE

Kamila, jaka Ty jesteś sliczna! A te oczy... piękny, głęboki kolor. I czy mi się wydaje, czy Ty masz naturalne włosy blond?? Widziałam na stronie ze zmianą fryzury. piękny naturalny jasny blond! Chciałabym mieć taki. Myślę, ze poradziłabym Tobie to, co Ty mnie. Przy rudym ciepłym kolorze widzę, że widać Ci jakieś zaczerwienienia na twarzy, rumience to raczej nie są. Kolor włosów blondzik zimny i tyle. Myslę, że lepiej wygladałaś w dłuższych wloskach do ramion albo nawet ponizej ramion. Widziałabym Cie w tych kolorach, które mi doradzały dziewczyny w moim temacie, w tym również Ty , za co Cie uwielbiam moja Guru hehe. Co do kreski... jak Ci to powiedzieć... tak mi dobrze radziłaś z tą moja metamorfoza, a robisz sobie czarne krechy na dolnej powiece? I to wewnątrz? Mało, że powinna ta kreska być grafitowa, to jeszcze na górnej, a jeśli na dole to nie wewnątrz oka tylko tu pod rzęsami. I nie czarna, błagam, bo jak się patrzy na zdjęcie, to pierwsze co uwagę właśnie przyciągają czarne krechy, a dopiero potem Twój śliczny kolor oczu i pełne usta. Czarna kredka musi stąd spadać. Przykładam do Ciebie z myślach te kolory, które doradzono mi w moim temacie, i widzę, że właśnie w nich będziesz wyglądać świetnie. To chyba wskazuje na to, że jesteś latem, a nie cieplicą jakąś jesienną czy wiosenną, o , co to, to na pewno nie. Zdażyłam sie już zorientować w tych tematach, dlatego śmiało mogę tak stwierdzic, poza tym moja wyobraźnia działa idealnie, więc trzymam się tego, co napisałam odnośnie kolorów na buzi i poniżej buźki.

Trzymam kciuki babko!

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

I jeszcze jedno: polecam dla Ciebie podkład NATUREL ROSE NR 125 z serii LOREAL PARIS INFALLIBLE. Nie ma w nim ciepłego odcienia, a nałożony idealnie wyrównuje koloryt cery i pozostawia efekt świeżego wygladu.
honczita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując