Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-21, 19:56   #2782
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Rzadko mi się to zdarza, więc tym bardziej polać mi
Szkoda tylko, że ten głos rozsądku nie odzywa się do mnie samej

A po 6 odejmuje 20 lat? Chcę


W sumie tak. Dlatego zaliczam tyle wpadek zakupowych .
Tak naprawdę to przed kupnem jakiejś szminki, której na żywo nie mam szans zobaczyć, najczęściej robię przegląd zdjęć, filmików itp. Jak znajdę zdjęcia interesującej mnie szminki na ustach jakiejś tam blogerki, to sprawdzam czy ma też zdjęcia jakiejkolwiek innej szminki, jaką posiadam. Jak wyglądamy w niej podobnie, to mogę mniej więcej wyobrazić sobie, jak ta planowana do zakupu szminka będzie wyglądać na mnie. Mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi, bo dzisiaj mam ewidentnie problem ze sprawnym formułowaniem tego, co chcę powiedzieć/napisać

Dostałam dziś podkład MJ. Ależ on ma krycie! W sumie to nie wiem, co o tym myśleć, bo choć buzię mam po nim gładką jak nigdy, to wyglądam trochę jak postać z gabinetu figur woskowych . Wydaje mi się jednak, że to wrażenie jest winą koloru - niestety Bisque Medium jest aktualnie ciut za jasny i chyba trochę za ziemisty . Na pewno będzie lepszy jak zrobię się bardziej blada.
Po pierwszym wstępnym teście (po południu zmyłam jedynie wacikiem noszony od rana podkład i nałożyłam MJ) mogę tylko powiedzieć, że jest bardzo skoncentrowany - wystarczy większa kropla by pokryć pół twarzy. Aplikacja łatwa i przyjemna (użyłam jaja BB). Skórek nie podkreślił, w pory nie wlazł.
Co do koloru - moim zdaniem w momencie rozcierania on raczej jaśnieje i w efekcie na twarzy wygląda sporo jaśniej niż nałożona na dłoń grubsza warstwa.

Jak na pierwszy test to jestem pod naprawdę sporym wrażeniem. Podejrzewam, że gdybym miała pod ręką Sephorę, to jeszcze dziś pognałabym dobrać odcień lepszy na teraz (ciemniejszy), bo mam trochę opory zrobić sobie woskową twarz Bisque Medium na cały jutrzejszy dzień . Oczywiście nie wiadomo, czy będzie tak ładnie wyglądał po całym dniu noszenia, ale jak na pierwsze 3 godziny i tak super się trzyma
godzina 20.00 idealny stan podkładu, odejmuje -20 lat
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora