Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-02-12, 08:15   #3408
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Nie widziałam żadnej różnicy, trzeba poczekać na efekty. Mała końcówka, uczucie podczas zabiegu identyczne, zresztą efekt "po" też taki sam. Skóra była podrażniona, mam tych stopionych włosków sporo ale pod pachami na każdym laserze tak to wyglądało. Wargę miałam zaczerwienioną ale w tej chwili nie ma żadnego śladu, że coś robiłam. Poczekaj ze 2 tygodnie to dam znać czy wszystkie włoski wypadły.
Co konkretnie chcesz depilować?

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------


Jasne, że tak, chociaż na kolanach niech nią zrobią. Ale jak pisałam, ja miałam całe nogi robione 2 razy i kolana jak u Ciebie, zostały bardziej owłosione. Nie wiem czy to jakaś norma?

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------


Szczerze mówiąc nie wiem co to za wysyp? Nikt mi nigdy o tym nie mówił i nie zaobserwowałam tego na żadnej depilowanej partii ciała .
Pytanie główne, bo już nie wiem czy dobrze zrozumiałam: Ewe12345, włosy po zabiegu nie wypadły czy mówisz o tym, że jak już odrosły to oceniasz, że może 5% jest ich mniej?

Z tymi kolanami nie wiem, bo od zawsze miałam robione własnie od: powyżej kolan, aż po stopy włącznie. No i na kolanach zauważyłam, że są te włoski cholera.

No ja już kilka razy od rożnych ludzi słyszałam o tym WYSYPIE. I właśnie może on wystąpić albo po 2, albo 3 zabiegu. Im wcześniej - tym niby mniej będzie trzeba zabiegów.
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując