Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Makijaż Christiny - proszę o pomoc :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-09-16, 21:57   #33
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Wink Dot.: Makijaż Christiny - proszę o pomoc :)

Szczęśliwa tak sobie poprzegladałam różne aukcję i chyba ta jest jeszcze w miarę przystępna z kolorami dla Ciebie. W sumie niewiele się różni od tej poprzedniej, do której dałam linkę. http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=63475481 Nadal myslę że nr 12 i 33 są ok.

POza tym te kolory z fotek są dość fajne, ale niestety ceny są niefajne.
Chanel na aukcji kosztuję 115,oo zł.

TUtaj masz kolejną paltetę róży. http://www.sephora.com/browse/produc...categoryId=B70

Wzornik kolorów z Maybellina wg. mnie kolor 53 jest ok. Nazwya się Pure Blash 53 Pearly Rose

W miarę dobre opinię na KWC ma ten róż z Maybelline ExpertWear. W sklepie kosztuję ok. 20 zł i są go 4 kolory, niestety nie znalazłam wzornika kolorów dla POlski [w USA jest zdecyowanie więcej kolorów tego różu] w necie.

Pooglądaj sobie na spokojnie, sama oceń który kolor dla Ciebie najlepszy.
SPRAWDŹ kolor w perfumerii, żebyś się nie nacieła kupując na aukcji, zdjęcia w internecie są często przekłamane!! Dlatego polecam sprawdzenie koloru.
Ja osobiście podpieram się zdjęciami z netu w doborze różu dla Ciebie... Dlatego trzebaby to zweryfikowac żebyś mnie później niesklinała, że źle CI podpowiedziałam kolor.

Wg. mnie powinnaś się trzymać koloru Chanela [1 i 2], które załączyłam. Ten "gofrowany". Zdjęcie nazywa się Chanel-kosta. Lub Lancome. ONe jest podobny do Bourjoi s.

Nie wiem czy coś Ci pomogłam, ale się starałam rozjasnić sytuację. Napiszę jeszcze tylko, że jeśli nie chcesz wydawac dużo kasy na róż, to kup Maybelline tego ExpertWear [fotka tylko dla przykładu ], one są dość dobre, z tego co czytałam na KWC i z tego co je troszkę testowałam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg chanel.JPG (36,2 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg expertwear maybelline.JPG (6,0 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Maybelline.JPG (7,0 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Chanel kosta.JPG (27,5 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 57152940chanel.jpg (38,8 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Lancome Subtil.jpg (58,0 KB, 2 załadowań)
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując