Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne SILKNATURALS
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-03, 19:47   #957
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: Kosmetyki mineralne SILKNATURALS

Ja serum z vit c, używam dopiero od tygodnia, więc właściwie nie mam efektów, ale to jeszcze za krótki czas na jakieś konkretne działanie. Jednak nic złego się nie dzieje, nic nie szczypie, nie ściąga, nie wypryszcza, przy mojej wybitnie problematycznej (odwodniona, alergie i od większości rzeczy trądzik kosmetyczny, nawet żel hialuronowy mi szkodzi) skórze to wystarczy, żeby specyfik uznać za super.
Ogólnie zadowolona jestem i czekam pełna wiary, na efekty witaminy c

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
dziewczyny, pomozcie!!
Czuje sie jak ten osiolek, ktoremu w zloby nalozono za duzo i nie wie, co wybierac
Wczoraj przyszly moje probki serum- lacznie 7! Teraz zastanawiam sie, jak mam je testowac- skad bede wiedziala, ktory najbardziej sluzy mojej buzce?? Jak wy testujecie swoje? Codziennie na przemian, czy zmieniacie je dopiero jak juz zuzyjecie cala probke?
Koniecznie jedna po drugiej, tzn jak jedna zużyjesz to próbuj drugą i jeszcze najlepiej odstęp ze 2 dni zrób pomiędzy różnymi. Bo potem nie będziesz wiedziała, która uczuliła, czy wręcz przeciwnie, która super nawilżyła.

Edytowane przez narjia
Czas edycji: 2011-03-03 o 19:49
narjia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując