Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brąz ZIMNY czy POPIELATY. część II - wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-21, 16:31   #1100
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 755
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY....czescII -wątek zbiorczy.

Juiicy - chyba sobie żarty robisz przeczytaj post #1033 i 3 strony w tył, ja nic innego nie robię, tylko piszę o pozbyciu się rudego .
Ten kolor który chcesz to jest jakoś 6 lub 5 poziom, spróbuj najpierw jakąś 6.1 lub 6N zmieszaną z mixem niebieskim, lub mix niebieski z samym oxy w proporcji 1:5.
Lub idąc za rozumowaniem nanah niebieski i perłowy mix

Cytat:
Napisane przez nanah Pokaż wiadomość
Wkleję jeszcze zdjęcie po Topchic i Elumen w świetle dziennym, bez lampy i słońca. Tu odcień jest jak należy, prawda?

Blask wciąż bardzo mi się podoba, a lekko ciepły refleks w słońcu to chyba jednak kwestia krótszego trzymania mixów.

Myslę, że jest naprawdę nieźle Z lampą rzeczywiście jest trochę ciepło, ale tak właśnie wygląda neutralny brąz.

Po przemyśleniu wydaje mi się, że jeśli ma się refleks rudo-złoty, nałożenie neutralizatorów rudego i złota wcale nie da od razu chłodnego brązu. Da brąz neutralny. Dlatego przy podwójnym ciepłym refleksie warto dorzucić jeszcze trzeci chłodny odcień, np. zielony. Czy to pasuje do doświadczeń którejś z Was?

Idąc tym samym tokiem rozumowania, na włosy o czerwonym odcieniu należałoby nałożyć coś z zielenią + np. popiel. Na miedziany refleks należy nałożyć popiel + fiolet/perłę. Na złoty refleks fiolet/perłę + popiel. Na czerwono-miedziany zieleń + popiel + fiolet/perłę itd.
Jejku, no pewnie, że prawda, nawet bardzo, piękny kolorek , no ale co to jest poziom 6, nie?, bo mieszałąś 2x7 i 5?
Ot wydedukowałaś
A, no tak, przecież jakoś kiedyś czytałam, że zimny brąz wychodzi jeśli mieszamy podstawowe kolory czyli niebieski żółty i czerwony, a z kolorów II stopnia tj. pomarańczu fiolety i zieleni jwychodzi już ciepły brąz. Muszę sobie ten Twój tok rozumowania przemyśleć, dzięki
zyta82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując