Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-15, 10:03   #122
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Galijka Pokaż wiadomość
dla mnie bardzo odczuwalna przy Duecie praktycznie w ogóle nie czuję bólu, przy zwykłym LS zabieg jest o wiele bardziej bolesny. Ale czytałam też sporo opinii, że LS jest dokładniejszy przez co skuteczniejszy, ja prawdę mówiąc nie zauważyłam różnicy w skuteczności tych dwóch urządzeń ale jak wiadomo każdy reaguje inaczej...
Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
jest
porównałabym bol w duecie do lekkich szczypnięć ,a LS to nakłuwanie igłą
Zgadzam się w 100% przy Duecie to takie podszczypywanko, chyba to bardziej czuć i ostrzeliwanie laserem. Ale LS :O o matko i córko dla mnie gorzej niż depilator ale czego kobieta dla urody nie wycierpi
Jak się dokładniej przyjrzałam to właśnie w miejscu po LS miałam takie mikro ranki, w sensie czerwone strupki w miejscu mieszków. Już powoli znikają ale się zastanawiam czy to dlatego że LS czy dlatego że może kawałek włoska wystawał i się przypalił Po Duecie skóra się już elegancko prezentuje.
__________________
"Nikt nie obetnie mi skrzydeł.
Nikt nie będzie mógł stępić ostrości mojego wzroku."
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując