Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-28, 09:22   #1995
xkejti
Raczkowanie
 
Avatar xkejti
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 99
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

[1=0f0603ed06f411a5d3d78a7 f01b50240947bf49a_6024742 79be1e;33167526]Ładowanie na buzię wszystkich nowych produktów jednocześnie, to częsty błąd. Ale nie Ty pierwsza i nie ostatnia zapewne I jeszcze peeling... Uff. Wstrzymałam bym się też z peelingiem w tej chwili. Myślę, że olejek do mycia nie skrzywdzi.
Nie wiem co tam Ci się natworzyło dokładnie, ale jak mnie wywaliło po wit. C to zamiast peelingu z bromelainą robiłam maseczkę z glinki szarej z Ziaji, żeby nie podrażniać dodatkowo już zaognionej buzi.

Wiem, że kusi, ale najlepiej wypróbowywać każdy produkt pojedynczo z minimum tydzień - przynajmniej tak u mnie się sprawdza. Cokolwiek ma źle zadziałać potrzebuje około tygodnia.[/QUOTE]

eh, zobaczymy co to będzie, na glinkę się przymierzam ale raczej zieloną zmieszana z oliwą, może trochę ukoi twarz napiszę jak to się sprawdza
__________________
"Wiara w coś nie jest tym samym, co wiara w to, że w coś wierzymy”
xkejti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując