Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-23, 17:53   #2106
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
do 200 ;/ 200/120 :/ nie wiem o co chodzi. Już kiedyś tak miała ale jej szybko przeszło samo. A teraz masakra. Moja siostra zaczęła panikować i wezwała karetkę bo mama jej odlatywała a tata był poza domem ;/ no ale na szczęście sie ustabilizowało. Lekarze kazali się nie stresować. Ale musimy ją wysłać na jakieś badania bo nie podoba mi się to



:brzyda l: kupuj!! ja bym kupiła ino rozmiaru ni ma :

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:49 ----------




---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------


eeeeejjjjj ja je wygram. Już mi to latający potwór spagetti obiecał tak że sorrry - macie szansę w następnej kumulacji
bieraj 37, jak Miska radzi

zazdroszcze wygranej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:53 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dzięki ale mierzyłam ostatnio w kazarach sporo butów - głównie czółenek i tylko 36 albo 35,5 wchodzą w grę. mierzyłam jakieś jedne 36,5 i mi klapały wiec 37 na pewno będą za duże
Szkoda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora