Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-11, 20:33   #3408
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
No właśnie nie ma żadnej informacji jaka jest pojemność, co też mnie zdziwiło. Chyba najlepiej by było do nich napisać z tym zapytaniem. Nie pamiętam ceny poprzednika, ale ta 48zł faktycznie jest spora Opakowanie przypomina mi kamuflaż z Catrice
Ja do testów wybrałam odcień najjaśniejszy 00, choć sama się wahałam, bo nie wiem, czy nie będzie za jasny

Dziękuję Też się bardzo cieszę. Nie wiem jeszcze czy to będzie pełnowymiarowe opakowanie, czy próbka, ale i tak jestem
Mam nadzieję, że się sprawdzi, bo właśnie jestem na etapie zakupu naturalnego korektora
Mam nadzieję, że nie będzie za jasny, chociaż jakbym miała kupować w ciemno i to w okresie wiosenno-letnim, to miałabym dylemat między 0, a 1, w sumie to nawet nie wiadomo, w jakie tony wpadają.

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość


U mnie kremy do rąk idą jak woda, i się nawet zastanawiam nad dokupieniem jeszcze kilku sztuk Florame, bo pierwsze wrażenie bardzo pozytywne jeszcze się nad tym zastanowię.


Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Mnie ostatnio zachwycił krem do rąk Bjobj z oliwką. Przepiękny świeży zapach, który długo się utrzymuje, dobrze nawilża, lekko natłuszcza, nie zostawiając przy tym tłustej warstwy. Idealny krem na lato
Akurat dostałam dwie próbki tego kremu, ale na pewno skuszę się na pełnowymiarowe opakowanie
Dobrze wiedzieć, ja na razie jestem zaciekawiona marką Bjobj, kiedyś kupiłam tej firmy kosmetyki dziecięce na prezent kuzynce z okazji "pępkowego" i ponoć okazały się świetne. Teraz mam odżywkę z oliwą i zapowiada się, że będzie moim hitem.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora