Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Stosowanie Diacnealu - refleksje
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-01, 06:47   #1898
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Dot.: Stosowanie Diacnealu - refleksje

Cytat:
Napisane przez Oli_ka Pokaż wiadomość
Dzięki. włąsnie dzisiaj wieczorem zaczełam przekopywać wizażowe informacje o kosmetykach mineralnych..nie powiem, zbytnio mnie to nie zachęciło- bo od razu bym chciała wiedzieć wszystko, a jest tego wszystkiego tak bardzo dużo. troche poczułam się przytłoczona informacjami o rzeczach, o których niewiele wiem niestety. ech.. no ale nic.. może nie dziś i nie jutro ale trzeba się poduczyć Dzięki, że zwróciłyście moja uwagę, bo ja sama na minerały nie zaglądnełabym jeszcze przez długi czas pewnie.
ja też ekspertką nie jestem ale już pierwsze kroki poczyniłam miedzy innymi dobrałam sobie podkład z czego jestem w 100% zadowolona,(na początku używałam sypkiego a teraz używam prasowanego jest dla mnie wygodniejszy w nakładaniu )minerałki mnie zaciekawiły ze względu na ich naturalny skład ; nie zapychają wyglądają naturalnie na twarzy w przeciwieństwie do tych płynnych sklepowych podkładów
ale chyba najważniejsza rzecz na początku to oprócz podkładu kupić dobry pędzelek do nakładania ja mam z firmy Hakuro wcześniej miałam z edm
__________________

mg78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując