Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-03-18, 12:16   #2812
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Dark01, nie chciałam pisać nazw gabinetów, bo na razie nie mogę się pochlebnie wypowiedzieć o rezultatach, a wciąż liczę na to, że się mylę. Postaram się zdawać relacje na bieżąco. Pierwszy to wychwalana Ars Medica, drugi Laser Cosmetic Salon, przy czym w tym pierwszym jak na razie jestem bardzo zadowolona z chirurga (właściciela gabinetu), zarówno z zabiegów jak i z podejścia do klienta (ale to nie o tym wątek), z kolei w tym drugim jest bardzo miła obsługa i atmosfera i panie mi mówiły, że powinno wystarczyć 5-6 zabiegów na bikini, choć były i klientki, które przyszły 8 razy, więc brzmiało to bardziej optymistycznie, ale czy nawet po tych ośmiu razach pozbyły się wszystkiego, to nikt mnie jednoznacznie nie zapewniał, ale chyba nigdzie nie dają gwarancji.
Scrabble, pani ma prawo nie chcieć spóźnialskiej maksymalistki, więc łaski bez. I te przykłady klientek (także brunetek z jasną karnacją) ze słabymi efektami po kilkunastu razach chyba każdego by zniechęciły, ale może ona była po prostu szczera (przy czym skutecznie się mnie pozbyła), bo to norma wszędzie?
W obu gabinetach był na pewno light sheer duet.
Z niektórych obszarów w ogóle mi nie wypadają włosy, więc wygląda to na ewidentne pominięcie, ale nie wiem, to mój pierwszy raz, zielona jestem.
No to super miałaś babkę, fajnie, jak się nie trzeba krępować i jak depilują tam, gdzie chcesz. Mi tłumaczono w obu miejscach, że po prostu śluzówka jest zbyt delikatna na laser, na szczęście mi nie wmawiano, że włosy tam są niezbędne. I jeszcze powiedzieli, że to przecież nie problem sobie potem te włosy golić. No właśnie problem, dlatego do nich przychodzę.
..
jeżeli chodzi o ArsMedice,nie wiem kto tam robi teraz zabiegi,ale w zeszłym roku była ta Pani Doktor,taka brunetka z krótszymi włosami po 30stce....jedna z bardziej fachowych osób z jakimi miałam do czynienia...uważam,że lepiej że szczerze odpowiada na pytania i obala mity<max 3 zabiegów> bo potem jest rozczarowanie i ból zębów
Kilkunastu zabiegów wymagają np często rejony twarzy ,które są bardzo hormono zależne... Nikt nie da Ci gwarancji co do ilosci koniecznych zabiegów,i że potem będzie git,to jest sprawa mocno indywidualna oparta o nasz układ horomnalny zwłaszcza jak ma się jakieś nieprawidłowości w tym temacie. Oczywiście biorąc pod uwage,że zabieg jest wykonany tak jak należy.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując