Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-09-02, 17:28   #862
adam:)
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Czesc Dziewczyny Mam problem i zwracam sie do Was z prośbą o pomoc. W czasie wakacji na mojej twarzy pojawil sie trądzik. W aptece pani polecila mi tonik Benzacne, uzywam go systematycznie kilka razy dziennie po umysciu twarzy i efekty sa. Zglosilem sie do Dermatologa aby uzyskac od niego jakis informacji, poniewaz na mojej twarzy pozostalo kilka wiekszych plam po wiekszych krostach. Lekarz polecil mi wlasnie Acne-Derm i Aknemycin. Odlozylem na bok Benzacne i dzis pierwszy raz zastosowalem Aknemycin (poniewaz w okolicach podbrodka i czola wystepuje drobny tradzik), po nim twarz stala sie taka napieta i blyszczaca sie, ogolnie zle sie "czuje" stosujac ja, zdecydowanie lepiej wole Benzacne. Co mi lepeiej radzicie uzyvac Aknemycin czy Benzacne? Moj drugi problem to uzycie AD, poniewaz mam ciemna karnacje ciala i w dodatku po wakacyjnym sloncu bardzo opalona boje sie ze bede mial jakies plamy na twarzy. Poradzcie mi cos, prosze. Pozdrawiam ;*
adam:) jest offline Zgłoś do moderatora