Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Converse podróbki?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-06-04, 21:08   #1
Luflee
Raczkowanie
 
Avatar Luflee
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 54
Angry

Converse podróbki?


Kupiłam na allegro conversy za 99zł+15zł. Byłam zapewniana o oryginalności, znałam dziewczynę nawet z szafa.pl. Na aukcji było napisane, że trampki są w 100% oryginalne i nie są to chińskie podróby, zostaną sprowadzone z USA. To ciekawe, bo na papierowych metkach jest wszystko po chińsku i nawet link do chińskiej strony converse. Taka tania cena, bo prosto z hurtowni. Uwierzyłam. Trampki dotarły do mnie wczoraj. Zamówiłam rozm. 38 który noszę, w aukcji było napisane, że to 24.5cm a ja akurat mam taką długość stopki. Na metce jest rozmiar 38, ale mają 24.0cm. Pani twierdzi, że chociaż jest tak napisane wynoszą 24.8cm... To ciekawe, bo inne conversy 38/wkładka 24.5 są o te pół centymetra większe. W środku logo converse jest kolorem czarnym, a oryginalne mają je granatowe. Na metce, na języku napis converse jest jakąś inną czcionką, a metka odkleja się... Kropka, która powinna być na podeszwie po prawej stronie, niby jest ale na dole po lewej stronie. Nie wiem jak z tą kropką, bo nigdy nie sprawdzałam a w starych conversach już po latach noszenia zeszła. Conversy przyszyły bez pudełka, metki papierowe też są podejrzane. W aukcji było napisane, że w razie zwrotu za który oddaje pieniędze, bez wysyłki i buty na własny koszt trzeba wysłać do niej (stracę ok. 25zł...) trzeba je odesłać w ORYGINALNYM PUDEŁKU itp. Jakoś dostałam bez pudełka, to jak w nim odesłać? Co w takiej sytuacji mam zrobić? Dałabym zdjęcia, ale mam rozładowany aparat. Zgłosić do allegro, ale że co tam napisać itp, ale zwrócę połowę jak już? A wtedy co z trampki odsyłam je czy zostawiam u siebie. Czy może zgłosić sprawę na policję? Bo nielegalna jest sprzedaż podróbek. Ale czy odzyskać całą kwotę? Powiedziałam Pani, że ja jej wyślę buty jeżeli zwróci mi pieniądze z kosztami przesyłki, a jak nie to zgłaszam spór do allegro i później na policję, czekam na jej odzew. Nigdy nie miałam takiej sytuacji. Wydaje mi się, że zamawiała z ioffer, zdjęcia były identyczne... Nawet później sprzedawała z flagą amerykańską, było real zdjęcie które... jest na ioffer. Kiedy zapytałam, powiedziała, że stamtąd sprowadza tylko podróbki chanel itp, ale informuje o tym w aukcji. Wcześniej widziałam jak sprzedawała owe podróbki, ale nie było słowa, że to podróbki... I tak po za tym, gdzie mogę kupić ORYGINALNE conversy do 150zł. Czasem mają promocję, szkoda, że o tym że mieli w makro tanio dowiedziałam się po kupnie na allegro... Pomocy dziewczyny!
Luflee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując