Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-02, 08:27   #3543
mmagdaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar mmagdaa_p
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Middle Of Somewhere
Wiadomości: 3 937
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
A miala Twoja siostra juz ten kolorek? Bo ja tez bym sie chetnie z nim zapoznala.
Jesli miala to czy moglabys napisac jak na niej wygladal? Byl bardzo blady? Chlodny czy neutralny? Wpada w roz czy w bez? I jaka jest konsystencja podkladu?

A mial ktos moze odcien Tawny?


Aktualnie uzywam 39 DW i jest ciut za ciemny (nawet na lato jak dla mnie) choc jasniejszy troszke od Fresco, ale bardzo lubie ten kolor bo ma taka lejaca sie konsystencje wiec super sie naklada i jest bardzo wydajny, do tego swietnie komponuje sie z bronzerami i roznego typu rozami.

Mam tez Bone, i jakos nie moge sie do niego przekonac. Jest w sam raz jasny, nie odznacza sie tak bardzo jak 39. Ale jego konsystencja jest za gesta wiec nie rozsmarowywuje sie tak fajnie i musze go dawac wiecej w zwiazku z czym czasem wydaje mi sie, ze nalozylam go za duzo. Jest mniej wydajny. Kolor wpada w zolc, a jakos nigdy (oprocz Vichy 15) nie uzywalam podkladow w tym odcieniu. No i wydaje mi sie, moze to tylko takie wrazenie, ze bronzery i roze nie wygladaja w polaczeniu z nim juz tak fajnie. Moze dlatego, ze rozy uzywam chlodnych a ten odcien jest raczej cieply. Ale za to powinien sie fajnie komponowac z bronzerem, a niestety tak nie jest.
Ktos jeszcze ma takie wrazenie co do Bone?
Ja właśnie poluję na bone ale jakoś nie mam do niego szczęścia

Mam jednak nadzieję że jak już mi się uda to będę zadowolona.
Sprawdzałaś na stronie EL odcienie tego podkładu? Może Ci to cos pomoże
__________________
Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym.
mmagdaa_p jest offline Zgłoś do moderatora