Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-16, 19:29   #3596
bluebells
Raczkowanie
 
Avatar bluebells
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 377
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
To jest oczywiste, widzę to bardzo dobrze w pracy. Pytanie jest jednak o filtry same w sobie, a nie o wpływ opalania na skórę. Mnie dziwi to, że od czasu informacji jeszcze z czasów Biochemii Urody właściwie nic się nowego w tej kwestii nie pojawia. Ja bym chętnie poczytała jakieś konkrety typu reaplikacja - czy konieczna co 2 godziny, ile ochrony mamy po 4 a ile po 8 godzinach - to dotyczy prawie wszystkich osób stosujących filtry, co z makijażem itd.

Ja ostatnio wychodzę z założenia, że filtry są nie do pogodzenia z tłustą cerą i coś trzeba wybrać, albo ludzki wygląd i jako taki komfort (bo z taką skórą można zapomnieć o normalnym komforcie) albo ochronę przed UV.
Wiem, po prostu fajnie jest to zobaczyć na własne oczy, a nie na zdjęciach, które mogą być manipulowane
Też bym chętnie dowiedziała się czegoś nowego, poczytała obiektywne badania nad tą sprawą, chciałabym wiedzieć czy jest w ogóle sens stosowania filtrów.

Ja zawsze wybiorę jako-taki wygląd, zamiast katowania się powiedzmy retinoidami czy mocnymi kwasami + filtr. Twarz jaszczurki - podziękuję Oczywiście mówię o bardzo lekkim trądziku w moim przypadku, niektórzy nie mają wyboru.
__________________
You're at your best when you don't give a crap.
bluebells jest offline Zgłoś do moderatora