Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-04-12, 18:07   #3031
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Dotarł do mnie róż RMS w kolorze demure
Powiem tak: bardzo udany zakup, kolor przecudowny, mój, mój, mój, wreszcie idealny. To taki typowy (a rzadko spotykany!) baby pink. Nie musiałam go mieć, bo mam dwa inne: Tata Harper (też swietny ale teraz chcę go wymienić) i 100% pure in pink grapefruit (końcówka). Demure jest zbliżony do 100% pure ale jaśniejszy, delikatniejszy, bardziej "rozmydlony".

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Bardzo fajna jest odżywka JMO do włosów blond, zwłaszcza w cenie z TK maxx. Super zwiększa objętość i nadaje włosom połysk. Jest trochę lżejsza od cytrusowej i nie ma po niej "bad hair day".
a robi coś z kolorem włosów? pewnie nie ma szans..?

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Chcę kupić wszystko, mam w koszyku rzeczy za 350 zł A Ty nie planujesz tam przypadkiem jakichś zakupów?:
poszalałaś! okrągła sumka, rzeczywiście rabat by się przydał

Korah pytałaś czy mam ulubone sklepy z ciuchami. Niestety nie bardzo. Czasem kupię coś z Mango. Czasem z Benettona (wiem, ten jest akurat kolorowy, ale ja kolorów tam nie kupuję). Lubię Sisley. Staram się kupować jak najprostsze rzeczy, jak najmniej kolorów, wzorów praktycznie nie toleruję. Staram się nie nosić obcisłych rzeczy, zwłaszcza góry, zauważyłam, że na górze lepiej mi w czymś luźnym, zwłaszcza jesli chodzi o bluzki. Uwielbiam buty, tych mogłabym mieć wiele

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Niech się zastanowię... U mnie jest Nacomi, Sylveco, Vianek, Biolaven, Dr. Hauschka, Labell Bio, ruskie, Paese (niektóre składy mają akceptowalne), apteka doz, że mogę zamówić to co mają w internetowej, np Dr. Organic, mniej naturalna, ale dobra Equilibra. Czasem utrafię też pojedyncze produkty innych firm w lokalnych sklepach, np. VitalDerm, jest tez sporo "olejowych" firm i już nie mam problemów żadnych z zakupem jakiegoś oleju, od arganowego po kokosowy, lniany, różany, wiesiołkowy itp. To tyle w moim mieście. A po inne marki, np. Alterrę muszę jechać 15 km. Szału więc nie ma, chyba lepiej jest jednak u Ciebie. Ale to i tak sporo jak na 12-tysięczne miasteczko, w dodatku 2 lata temu nie było tu nic z naturalnych kosmetyków i żywności, dosłownie 0, słownie zero!
ja mam stacjonarnie dwa sklepy, co do zasady internetowe: plants for beauty i skarbiec natury

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość

https://www.dm.de/alverde-naturkosme...355129789.html
skoro jednak mowie tak czarnej maskarze to wkoncu ja kupilam i bede testowac czy rzeczywiscie ma lepsza trwalosc niz to normalnie jest przy naturalnej maskarze

a próbowalaś maskary Avril? jest naprawdę bardzo dobra

obiecałam zrobić zdjecie Avril na rzęsach, zrobię, może jutro rano

Edytowane przez Linka25
Czas edycji: 2016-04-12 o 18:14
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora