Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Farbowanie na ognisty rudy, jakiej użyć farby? opinie i rady???
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-23, 04:10   #8
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Thumbs down Dot.: Farbowanie na ognisty rudy, jakiej użyć farby? opinie i rady???

[QUOTE=arrivka;33356133]do Anabella43:
Super, dzięki za radę Tylko wiesz co, wydaje mi się że Ashley Simpson jest kojarzona z tym kolorem rudości nieco bardziej przygaszonym i ciemniejszym, a ja znalazłam zdjęcie na którym jest ten kolor taki mega ognisty i żywy i właśnie taki chce I nie boję się że mi się znudzi, na prawdę od paru miesięcy codziennie śni mi się ta ognista czerwień więc MUSZĘ taka mieć
A to amaretto to jakiej firmy? bo nie wiem jak to znaleźć :/
I skoro po paru myciach będzie takie jak na moim zdjęciu to kupuje to nawet jeszcze dziś i trzymam kciuki za naturalki. Nie myślałaś może żeby podpytać w sklepie fryzjerskim o jakiś specjalny szampon do wytrawienia koloru, może jest coś co pomoże Ci wypłukać ten rudy pigment ???

do Haylee:
Jeśli chodzi o henne to wiem że ona jest naturalna i podobno lepsza dla włosów ale też występuje w paru odcieniach rudości (więc znów nie wiem który wybrać) i właściwie u każdego wychodzi inaczej, a ja chcę mieć idealnie kolor jak ze zdjęcia



hej , kto wam powiedzial , że henna ma różne kolory rudości?
HENNA ma kolory podstawowe, które można mieszac , a efekt nie znany jest do końca, na każdych włosach wychodzi naczej,

-Cassia - Bezbarwna Henna
-Indygo- Ziołowa farba do koloryzacji włosów, nadaje ciemnym włosom kolor głębokiej czerni.
-Naturalna Henna Kolor Czarny ,
Ziołowa farba do koloryzacji włosów, nadaje włosom czarny kolor o ciepłym odcieniu.
-Naturalna Henna Ciemny Brąz, nadaje włosom odcień ciemnego, czekoladowego brązu o chłodnej tonacji.
-Naturalna Henna Jasny ,nadaje włosom odcień od jasnego brązu do średniego brązu w ciepłych odcieniach.
-Naturalna Henna Orzechowy Brąz, nadaje włosom odcień ciemnego orzechowego brązu o chłodnym odcieniu.
-Naturalna ,Ziołowa farba do koloryzacji włosów nadająca jasnym włosom kolor czerwieni, a ciemnym mahoniu
-Henna z Amlą i Jatrophą,Ziołowa farba do koloryzacji włosów nadająca jasnym włosom kolor intensywnej czerwieni, a ciemnym włosom ciemnego mahoniu.
-Henna z Amlą - Kolor Miedziany,Ziołowa farba henna z amlą nadaje włosom ciemniejszy odcień,
podstawowe to czarna , czerwona brązowa a z dodatkami różnych roślin j.w. daje rózne odcienie.

mieszając je dowolnie uzyskuje się różne kolory , odcienie , w zależnosci od proporcji , kondycji włosów i oczywiście koloru wyjściowego.

http://www.khadi.pl/firma-khadi tu są zdjęcia dziewczyn po farbowaniu i opinie i rady

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=536867

jeśli miałaś na myśli henne Venita, jest to ziołowy balsam koloryzujący z ekstraktem z henny - ale z dodatkami chemicznymi ( i tu ma różne kolory i odcienie jak farba), itp

poczytajcie - podałam linki do stron henny
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora