Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-13, 09:17   #660
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Oj dziewuszki Rozumiem, że Asia chce mieć już teraz jakąś konkretną fryzurę, a jednocześnie chce zapuszczac włosy
Ja zrobiłam radykalne cięcie, włącznie z wygoleniem włosów na kilka milimetrów po to żeby zapuszczać Więc każdy do mnie w te słowa: "Zapuszczasz? To po co obciełaś?"
1. jak chesz wrócić do swoich naturalnych włosów to lepiej obciąć na krótko i dopiero potem zapuszczać
2. jak chce się zapuszczać bez obcinania farby to lepiej mieć jakąś konkretną fryzurę niż przez ileś miesięcy unikać luster
3. nie ma gwarancji, że po tych powiedzmy 8 miesiącach zapuszczania fryzjer nie zetnie za dużo i wszystko na marne

Z własnego doświadczenia wiem, że lepiej zapuszcza się włosy pocieniowane. Te dłuższe kosmyki można wywinąć czy wyprostować. Jak równałam włosy podcinając tylko ten dół to wyglądałam jak w garnku
Kruszyna ma trochę racji, że po dobrym obcięciu włosy rosną w miare proporcjonalnie.
Jak widzisz Asiu ciężko coś doradzać Każda z nas ma własne zdanie
Daj znać na co się w końcu zdecydowałaś
Pozdrawiam
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora