Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-10, 16:52   #1512
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VII

Cytat:
Napisane przez katarakta Pokaż wiadomość
Witam. Już kiedyś pokazywałam swoją kolekcję w tym wątku, jednak wcześniej kolekcja była dość minimalistyczna W wyniku nagradzania samej siebie za różne osiągnięcia postanowiłam robić sobie od czasu do czasu małe prezenty Jako, że kosmetyki były umilaczami skupiłam się na produktakch z niższej półki. Muszę dodać, że zawiodłam się baaardzo pozytywnie i zamierzam (o ile mój skromny studencki budżet pozwoli) powiększyć kolekcję paletek z inglota (kocham je tak samo jak piątki diora) oraz pędzle tej samej firmy. Póki co mój portfel jest na głodówce
Postanowiłam, że wkleję moje nowe nabytki (od stycznia do dnia dzisiejszego )
Brakuje jeszcze tuszy do rzęs: Wibo (zachwalanego na kwc) i Maybelline Collosal 100% black.

1 zdjęcie:
od lewej 2 kredki essence nr 01, kredka do ust maybelline nr 547 (zapomniałam jeszcze o kredce nr 132 - jasny róż), kredka do brwi essence nr 03, kredka do oczu essence nr 04 i 01, kredka my secret:
pudry rozświetlające najjaśniejsze odcienie my secret i sensique

2 zdjęcie:
błyszczyk maybelline colorsensational 560, maybelline color sensational 112, rimmel 700, rimmel 070 (zachwalany na YT ), rimmel 077

3 zdjęcie:
pędzele - od góry: do cieni donegal,
od lewej: donegal, do cieni chyba AnnCo (ale nie jestem pewna - kupowany w naturze, tani a bardzo trwały, miękki, dobrze nakłada cienie), inglot nr: 29PO, 17TL, 3P

4 zdjęcie:
lakiery - wibo 279, astor mikado nr chyba 65 (b. ciemny, głęboki granat), my secret nr: 04 i 120

5 zdjęcie: paletki inglota - do lewej
1 paltka - górny rząd: 457, 464, 496;
dolny rząd: 404, 102, 114
2 paletka - górny rząd: 373, 110, 399, 445, 441;
dolny rząd: 115, 429, 428, 71, 74

Gratuluję wszystkim Wizażankom nabytków, podglądam Was regularnie, choć z lenistwa nie udzielam się
ładny zbiorek pomadki bym wszystkie wzieła śliczne kolorki
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując