Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-05, 13:03   #694
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
ja właśnie chce przeciągnąc farbowanie - żeby na święta były najs
może jeszcze z 10 dni wytrzymam


No właśnie bunny pokaż nam włoski i pazurki sis

Lady, mi też się zbliża farbowanie i nie wiem czy zostawac przy tym Wbisie, czy wypróbowac Goldwella
A Ty czym ostatnio robiłaś? e20 palettki ?
a to święta już niebawem nie lubię wielkanocy tzn są one takie obojętne mi nie ma tej magi jak na boże narodzenie

ostatnio E20 i garnier E0 chyba garnier był ostatni czaiłam się na matrixa Snow ale ona pisała ze się wypłukał i nie wiem co robić mi chodzi tylko o odrost bo ja całości nie robię

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:03 ----------

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
JESTEM KOBITKI!

co prwada tylko na chwilke bo zaraz zmykam ,ale chciałam wstawić wam fotki w świetle dziennym.
i co? chyba nie jest tak zaróżowo włsoki są jaśniejsze to fakt, ale jednak spodziewałam się lepszego efektu pozoatym mam taką poświate jakby popielatą i nie wiem czy to się jeszcze spłucze i będzie jaśniej czy nie w niektórych miejscach wydaje mi się normalnie żółtawo rudo nie wiem już co myśleć chyba ciemny kolor jedynie wychodzi u mnie dobrze

Bunny ,Adzi czy u was też tak na początku wychodzi jakby szarawo-popielato ? czy przy następnym farbowaniu wyjdzie już jaśniej i równiej ? bo ja chyba nigdy nie zrównam tego koloru

wstawiam fotki przy oknie :
1,2,3
4- boki włosów zalatuje żółcią
5- tył głowy żółto -rudy a zaczęłam od tyłu farbowanie
z przodu rewelacja
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora