Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Diroseal - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-09-12, 17:18   #66
majolka
Raczkowanie
 
Avatar majolka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Dublin/Warszawa
Wiadomości: 205
Dot.: Diroseal - Pomocy!

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
Aby ocenić właściwie Diroseal, warto zdać sobie sprawę, że zawiera o retinal, silniejszy niż retinol, i że nie jest to taki zwykły kremik na naczynka!!!! Bez takiej wiedzy ocenia się krem niesprawiedliwie. Działa on mocno przeciwzmarszczkowo przede wszystkim. A porównywanie Dirosealu do Biodermy AR nie ma sensu, bo to całkiem inny skład i nna kategoria produktu, choć wg zapewnień producentów niby ta sama - na naczynka.
Myślę, że zastosowałaś Diroseal jak zwykły kremik na naczynka, maziałaś się i tyle. A stosowanie Dirosealu to już kuracja retinoidowa, podczas której nie zachowałaś odpowiednich środków bezpieczeństwa, stosowałaś za często (może trzeba było zacząć od 2 razów na tydzień), bez filtrów, nie nawilżając twarzy łagodnymi kremami o prostym składzie typu Physiogel. Pzry takiej kuracji trzeba stosować łagodne środki zmywające bez SLS, toniki i lepiej takiej kuracji retinoidowej nie zaczynać latem.
Ależ Smoku, ja już byłam po lekturze tutejszego forum i zachowałam wszelkie środki ostrożności. Diroseal stosowałam wyłącznie na noc, miejscowo na policzki. Na dzień oczywiście kładłam krem Antigerous oraz filtr krem Avene 50- białego łososia. Nie wychodziłam także w tym czasie na słońce, a makijaż zmywam Sensibio H20. Pewno masz rację, że powinnam na początku stosować np. 2 razy w tyg., aby powoli przyzwyczaić skórę.
majolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując