Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - pomadka powiększająca usta
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-10-30, 20:09   #9
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: pomadka powiększająca usta

Nie wszystkie mozemy sie poszczycic duzymi zmyslowymi ustami,ktorych posiadaczkami sa przewaznie gwiazdy filmowe. Trzeba sobie jakos radzic....Probowalam wielu przeroznych blyszczykow,ktore mialy sprawic,ze moje usta beda naprawde ponetne....no i moze faktycznie byly deczko optycznie powiekszone,ale nigdy nie bylam do konca zadowolona z efektu. Kupilam wiec w drogerii konturowke ,nigdy nie podkreslalam w ten sposob ust,ale ogladajac w internecie zdjecia znanych aktorek zauwazylam,ze praktycznie wszystkie maja usta zaznaczone kontorowka. Pani w sklepie kosmetycznym swietnie mi doradzila,bo kredka okazla sie byc w identycznym kolorze jak moje "pepki" Na poczatku jakos niezgrabnie wychodzilo mi obrysowanie kontor ust,mialam wrazenie,ze taki makijaz jest sztuczny,ale powoli-metoda prob i bledow,nauczylam sie poslugiwac "magicznym olowkiem".Moj sposob jest taki:
delikatnie obrysowywuje usta poza granicami i delikatnie rozcieram kreske,nastepnie klade blyszczyk i wiecie co-wierzyc nie wierzyc....wydaje mi sie,ze efekt jest naprawde rewelacyjny Okazuje sie,ze odpowiednio podkreslone usta nie sa wcale male,maja fajny ksztalt-podobaja mi sie.
Tak wiec polecam eksperymenty z ktorowka do ust,warto!
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując