Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz.6
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-10, 14:01   #1488
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Ola, też uważam, że oczy i mejkap piękny, choć wykończenie cieni zupełnie nie moje (wolę satynkę, a nawet błysk).
Ha, muszę się pochwalić - doleciała do mnie właśnie z Kanady moja Flamingo! Zdjęcie mogę wstawić jutro, bo co za sens teraz robić komórą... Powiem tylko, że jest obłędna, na ręce swatch wyszedł mi b. subtelnie, jak to Lustre. Ale gdy kilka razy przeciągnęłam po ustach, to ujrzałam prześliczny, różowokoralowy, delikatny kolor, taka rozbielona nieco, subtelniejsza Costa Chic, z dodatkiem różu. Faktycznie przypomina nieco kolor piór flamingów, ale z dodatkiem łososiowego jakby. Cudeńko, warto było sprowadzać! Teraz dumam, czy na pewno rezygnować z zamówienia Tour de Fabulous, ten tytułowy błyszczol z serii woła do mnie
Najadko dziękuję .
A Flamingo zazdroszczę, bo choć swoją zamówiłam i opłaciłam 31 grudnia, to jeszcze do mnie nie doleciała . Mam nadzieję, że jak w końcu do mnie dotrze, to będę z niej zadowolona tak jak Ty .

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Oleńko - piękne te buraski na Tobie. Dla mnie niestety to już przesyt burości w MACowych paletach.... :/ z utęsknieniem czekam na kolorki ) ale ale, Angelina Jolie ma takie oczy jak Ty
Dziękuję Kasiu pięknie . A oczy Angeliny to chciałabym mieć, ale nie mam - to tylko tak na zdjęciu chyba wyszło . W rzeczywistości to mam niemłode już powieki, w dodatku z tendencją do opadania
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora