Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-12, 16:07   #3533
czarna kawa
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna kawa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
Ja używam oleju kokosowego, alterry oraz rycynowego .
Kokosowy wymiata.
Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Na samym początku używałam granatowej Alterry, teraz zaczęłam antycellulitową. Kokos nakładam na końcówki- przed i po myciu. Używam też tej błękitnej oliwki dla dzieci z BabyDream, ale ją mieszam albo z rycynką, a teraz rozrabiam nią alterrę. Zastanawiam się nad lnianym lub babassu. Podobno działają wygładzająco.
Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Olej na mokro?
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
może olej trzeba zmienic na inna kategorię, mi sie pusza po kokosie. Ale i tak go ubóstwiam za zapach...
Ja właśnie od kokosa zaczęłam, ale bardzo puszył mi włosy, więc postanowiłam wypróbować słonecznik, który teoretyczne puszyć nie powinien. Na początku próbowałam olejować na sucho, co było kompletnym nieporozumieniem, potem na zwilżone włosy i tu już było lepiej, chociaż też żadnych specjalnych efektów. Ruda, olejowanie na mokro wygląda tak: Do litrowego słoika, względnie miski wlewasz olej, a potem ciepłą wodę. W tym rosołku maczasz włosy, polewasz, rozczesujesz (albo i nie, ja czeszę z olejami) i zostawiasz do wyschnięcia, potem oczywiście myjesz włosy. Jak na razie ten sposób chyba sprawdził się najlepiej, włosy były miękkie, błyszczące, ale nadal trochę spuszone (szkoda, ze wszystko się zepsuło, jak wyszłam na mżawkę: baran) Popróbuję jeszcze z tym słonecznikiem, w zanadrzu mam tez lniany. A jeśli znowu się nie sprawdzą to chyba je odstawię...

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Jak przygotowujecie pazurki do mani? Traktujecie je tylko zmywaczem, czy odtłuszczaczem również? A przed kolejnymi warstwami odtłuszczacie- da się tak w ogóle?
Ja je przecieram tonikiem Lakier się trzyma, a paznokcie nie wysychają
__________________
czarna kawa jest offline Zgłoś do moderatora