Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-24, 20:34   #2703
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Moje poprawiacze humoru

Żel po prysznic kupiony z myślą o TŻ, zobaczymy czy mu się spodoba. Pachnie cudnie
Phenome, pędzel... Ehh. Też chcę!

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja mam ten z chilli Love2Mix i niby fajny, ale jakoś ostatnio zauważyłam, że mam łupież, nie wiem czy nie od niego przypadkiem











Witamy

Dziewczyny, te nowe wychwalone na blogach i YT lakiery Rimmel Salon Pro to porażka nie kupujcie pomarańczowego w każdym razie, chyba, że macie idealnie gładką i równą płytkę. Musiałam nałożyć 3 warstwy, strasznie smuży. Zszedł mi płatami, a ledwo wczoraj pomalowałam. Kolory fajne, ale jakość tragedia, zwłaszcza, że cena standardowa 19zł to nie mało. Mam jeszcze fiolet, liczę że będzie choć trochę lepszy
Ja łupież mam tylko od niektórych szamponów. Odstaw koniecznie, a będziemy wiedzieć .
Dzisiaj kupiłam ten lakier i jest boski. Mam śliczny różowy kolor, ale taki jakby złamany pomarańczem. Dwie cienkie warstwy ładnie kryją, nie smuży. Nie wiem jak z trwałością. Wobec tego pomarańczowego nie kupię. Czyli chodzi o kolor?
Miałam podobnie z lakierami Miss Sporty. Perłowy był super, a pomarańczowy był taki jak opisujesz.

Swoją drogą, znacie jakieś lakiery na ten wątek warte zakupu?

Edytowane przez mlodziudka85
Czas edycji: 2013-05-24 o 20:36
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora