Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bardzo silnie nawilżający krem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-07, 21:39   #130
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Bardzo silnie nawilżający krem

Mi własnie jak sie skonczy to co mam to zamierzam wyprobowac serie AA dla atopowców.

Krystaliczne szczescie - a probowalas Alantan plus maść? Lioneparol maść? Maść propolisową? Te dwa pierwsze na 99% nie uczulą, maść propolisowa raczej też nie, ale z nią lepiej najpierw sprawdzić na małej powierzchni. Są tanie bo każda kosztuje ok. 7-8 zł, a jak uczulą (ale alantan to w sumie na 99,99% nie uczuli bo ma duzo alantoniny) najwyzej oddasz mamie, siostrze, czy zostawisz bo sa dobre tez na rany, oparzenia itp. Alantan i propolis juz wyprobowalam i jest super, natomiast linoeaprol jeszcze nie, ale ma dobry sklad i same dobre opinie i to sporo, wiec podejrzewam, ze bedzie rownie niezly.

Niestety u mnie cale te problemy nie wynikaja z przesuszenia. Sama nie wiem jeszcze z czego. Od paru miesiecy mam powiekszone wezly chlonne, swedzi, a czasem piecze mnie skóra szyi, powiek i głowy gdzie sa wlosy oraz kilka innych pomniejszych objawow. W sumie to mam stracha, jestem przed diagnoza (a wiadomo jak dlugo trwa diagnozowanie na NFZ :/ czasem nawet latami), a w gre wchodzi nawet i to z duzym prawdopodobienstwem ziarnica zlosliwa . Badania krwi wykazały obecnosc limfocytów atypowych w rozmazie. W czwartek bede u endokrynolog i dermatolog. Przydalby sie jeszcze hematolog ale zeby wyblagac lekarke rodzinną o skierowanie, a potem czekać na swój termin to horror.

Edytowane przez 201605161006
Czas edycji: 2014-01-07 o 21:41
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując