Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-09-13, 22:16   #2044
Ekta21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Witam,

Bardzo prosze o analize skladu kremu Botanics- Day Shift Moisture Cream.Ma zawierac proteiny ryzowe i miod.Krem jest przeznacozny do cery normalnej/suchej.
Kupilam go z mysla o codziennym stosowaniu pod makijaz...uzywam jakis tydzien ale niestety wyskakuja mi niespodzianki i mam duze podejrzenia ze to moze byc wina kremu...nie lubie wyrzucac czegos co dopiero nabylam stad wczesniej wole zapytac.

A sklad to:
Aqua,Ethylexyl methoxycinnamate,glycerin ,butylene glycol,caprylic/capric triglyceride,PPG-15 stearyl ether,butyl methoxydibenzoylmenthane, dimethicone,ethylhexyl salicylate,steareth-21,mel,cetyl alcohol,steareth-2,polyacrylamide,hydrolyz ed rice bran protein,phenoxyethanol, C13-14 isoparaffin,methylparaben ,parfum,laureth-7,propylparaben,sodium citrate,citric acid,sodium chloride,tetrasodium EDTA,linalool,benzyl salicylate,hexyl cinnamal,limonene,hydroxy citronellal,citronellol,B HT,geraniol,dipropylene glycol,alpha-isomethyl ionone,ethylparaben,butyl paraben,isobutylparaben,C I 19140.

I jak warte to cos?Mam przeczucie ze krem jest niezle nafaszefowany jakimis swinstwami.
Ekta21 jest offline Zgłoś do moderatora