Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz.10
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-10, 22:21   #741
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Niby tak, ale mogli ładniejsze zrobić, c'nie?

No, jak wyjda to nie omieszkam ich zmacać i przetestować

Jeszcze w tym miesiacu planuję kupno pedzelusia 133 A do tego pigment Blue Brown, bo dzisiaj uzylam pierwszy raz od chyba paru lat znowu i zachciało mi sie go, a ze z odsypki resztka nedzna została, to chciałam zgarnac ten malutki - trevelowej pojemnosci i moze Vanille tez, bo tez resztke mam.
A dzisiaj póki co w koncu przytargałam kolejny Lip Conditioner - w sumie juz nie pamietam, który z kolei

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------



Jest dobry, ale niestety do The Face III nei dorasta
Ano, mogli zrobić coś ciekawszego, ale mnie i tak się podoba granatowy liner W ciemno na pewno nie kupię, o trochę się obawiam o trwałość takich pisaczków...

Ja za to myślę o 138 albo podobnym z Zoevy. Czuję, że dobrze by mi się nim nakładało kulki albo bronzer

Lubię te małe pigmenty. Mam Vanillę i Old Gold. Chciałabym jeszcze jakiś, polecasz coś? Tylko Blue Brown odpada, bo już go testowałam w Macu i wyglądałam jak ofiara przemocy. Nawet Macówka mi go odradzała

Mam nadzieję, że capnę po świętach Mareczkowy pedzel Już mam dość nakładania Nourishinga palcami.
Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Pisaki zapowiadają się ciekawie. Kryśka też wrzuciła zdjęcia szminek http://www.temptalia.com/mac-dark-de...hotos-swatches
U Krysi spodobała mi się Ring My Bell, bo tak eterycznie wygląda. Wyobrażam ją sobie z mocnym okiem
neath jest offline Zgłoś do moderatora