Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-04-01, 22:59   #4679
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Aaa baza swoją drogą zawsze jakiś fragment gdzieś mi na płytce zostaje no ale 50min to faktycznie masakra raz tak miałam z bazą Gelish więc doskonale rozumiem jak to się skończyło



Dlatego też sięgam po nie już bardzo rzadko, gdyż licząc w moim przypadku czas potrzebny na ściągnięcie poprzedniego mani i zrobienie nowego to tak 2-2,5h i to z lampą led



Na moich paznokciach dobrze schodzi tylko biały i czarny bo są najbardziej gumowate i szybko się odmaczają resztę muszę dość długo skrobać i trzymać w kompresach. Kupiłam też klipsy ale ściąganie było jeszcze gorsze niż z udziałem folii trwało całą wieczność
U mnie w pracy niestety średnio się hybryda sprawdza plus bo trwała i utwardza delikatnie paznokcie. Z kolei minusy to końce nawet malowane na zakładke ścierają się u mnie równie szybko jak i przy zwykłym lakierze no i top strasznie się rysuje przez kartony i ciemne kolory matowieją a w przypadku jasnych kolorów zarysowania stają się brudne więc jeśli miałabym tak chodzić 2-3 tyg to dziękuję tak źle i tak niedobrze
Siostro! Kompresach? Możesz opowiedzieć jak konkretnie to robisz?
__________________
Nie wiem jak Ty, ale ja często myślę o świecie,
który dawno przestał istnieć.
Tęsknię za ludźmi, do których było jakoś bliżej,
prawdziwie i spontanicznie...
Gutek

cooone jest offline Zgłoś do moderatora