Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tanie hybrydy oraz paznokciowe gadżety z aliexpress
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-24, 13:57   #3008
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 948
Miałam dziś zamiar odstąpić komuś kilka pyłków z Ali, ale postanowiłam, że zobaczę, jak wyglądają na wzorniku, bo miałam tylko srebrny na pazurach (za dużo do testowania, no i nadal czekam na top z Ali, bo Eco mi szkoda).

Kładłam na biały Estetiq i jestem w szoku, jaka tafla się zrobiła. Drugi od lewej wygląda znacznie lepiej, niż holo silver Indigo (trzeci). Wszystkie pyłki są bez topu. Zobaczcie, jaka tafla wtarły się na gładko (Indigo nie).

No i zapomniałam napisać, że przetestowałam klej do folii transferowej. Dobrze klei, szybko wysycha i można kłaść folię. Jedyny problem, nie umiem położyć tej folii równo, są zagięcia. Myślę, że będę robiła klejem wzorki i na to folia, nie na całym paznokciu.

No i bardzo dobrze się ten klej nadaje do folii glass nails. Dziś zrobiłam wreszcie Marmaid Indigo, która mnie pokonała ostatnio (jest grubsza i bardziej sztywna, niż ta zwykła). Z tym klejem nic nie odstaje, dałam warstwę żelu na wierzch i jestem zadowolona Efekt mnie powalił, gapię się na swoje pazury cały czas. Ciekawe, jak będą reagować ludzie w środkach komunikacji miejskiej

Tak więc, nawet jeśli nie wykorzystam tego kleju do folii transferowej, na pewno będzie mi towarzyszył przy glass nails.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (151,6 KB, 147 załadowań)

Edytowane przez RosesAreRed
Czas edycji: 2016-04-24 o 18:16 Powód: post pod postem
chickencrazy jest offline Zgłoś do moderatora