Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-11-13, 19:41   #334
Aleksandra 2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kędzierzyn
Wiadomości: 122
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez michaska90 Pokaż wiadomość
kurcze, Aleksandra masz taki sam problem jak ja. Moje włosy identycznie sie układają jak Twoje... I chętnie posłucham porad jak temu zaradzić
Przeglądając ten wątek aż łzy mam w oczach... Piękne włosy wszystkie bez wyjątku macie. Naprawdę I pomyśleć, że jeszcze 2-3 lata temu miałam swoje ukochane długie kudełki... Długie prawie do pasa, naturalny kolor,proste, niezniszczone, gęste. I nie wiem co mi odbiło,żeby je obciąć i pomalować zaczęło się suszenie suszarką, prostowanie itd Od tej pory najczęściej mam włosy do ramion... Na szczęście wróciłam do swojego naturalnego koloru, odstawiłam prostownice i suszarkę ale włosy są cholernie krótkie. Mam nadzieje, że za rok, dwa bedę mogła pochwalić moimi kudełkami
Wiesz jesli chodzi o moje wloski to niedawno wrociłam do swojego naturalnego koloru, który widnieje na zdjęciu. Ogólnie myje je szamponem do włosow tlustych Fitomed, używam Kallos latte mlecznej, a czasem i innych odżywek. Chce teraz skusić sie na Waxa, ale nie wiem na ktorego czy na tego do wlosow ciemnych czy do osłabionych i sklonnych do wypadania ( bo moje włoski cos słabe sie zrobily). Może macie jeszcze jakies sugestie, uwagi co do moich wlosow i jak by mozna bylo polepszyc ich stan? A moze nie powinnam codziennie używać tego szamponu do wlosów tłustych?Doradźcie coś.Chce jeszcze dodac ze nie uzywam suszarki, prostownicy ani zadnych innych kosmetykow do stylizacji wlosow

Edytowane przez Aleksandra 2
Czas edycji: 2008-11-13 o 19:51
Aleksandra 2 jest offline Zgłoś do moderatora