Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokaż swoje włosy PRZED i PO prostowaniu prostownicą! :D:D:D
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-11-21, 20:28   #163
Marlenusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Napewno śliczne miasto :)
Wiadomości: 1 108
Dot.: Pokaż swoje włosy PRZED i PO prostowaniu prostownicą! :D:D:D

Cytat:
Napisane przez cinkapooh Pokaż wiadomość
Oh macie takie piękne włosy...

Ja mam kręcone... tzn JUż nie mam nic... prostuje wlosy od 12 lub 13 roku życia.. zawsze miałam piękne gęste wlosy... wtedy jak byłam dzieciakiem nie mialam prostownicy, ale mam babcie fryzjerke, ona powiedziała jak można prostować włosy...

I se ANIA je paliła prostując za pomocą szczotki i suszarki... aż się kopciło
heh teraz mam wlosy do ramion nie chcą rosnąć, nie chcą się układać, masowo wylatują, są tak zdechłe, że widać to z daleka...

Najgorsze jest to, że kupiłam już tyle odżywek i tych masek i tego wszystkiego... i nic kompletnie nic zero poprawy, dopiero teraz kielka miesiecy temu zorientowalam sie, ze jakbym zostawila moje loki, miałabym najmniejszy problem do szybkiego wyjścia z domu, teraz muszę dziennie myć głowe 2 razy, rano i przed wyjsciem, żeby wyglądały na puszyste, bo sa żadkie i szybko klapną, to w dodatku i tak są dupiate i choc mam wszystko na to by sie nie elektryzowały to zawsze się elektryzują

-jeden fryzjer się wystraszył ;D
naprawde jak chcecie miec dziennie dwie garscie wlosow na ziemi i w rekach, to pokochajcie swoje włosy bo są PIęKNE!
ZGADZAM SIĘ W 100% ! Ja też mam naturalne loczki, prostowałam z rok i do tego specjalnie je obciełam a miałam ładne za ramie.. teraz zapuszczam i mam loczusie spowrotem
Marlenusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując