Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy zniszczone , suche , szorstkie , spalone - PORADY - część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-11-11, 21:31   #577
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Suche, zniszczone,przerzedzające się włosy !! Mega problem. Pomocy !!

Cytat:
Napisane przez wyindywidualizowany Pokaż wiadomość
Co do sumplementów to się trochę jednak boję ich stosować. Czytając niektóre tematy o sumplmentach czy drożdżach wiele osób pisało iż niekorzystnie wpływają na skórę występują jakieś wyprsyki/wysypki itd...
Ja po półrocznym męczeniu się ze skórą trądzikową mam zdecydowanie dość. Czuję się lepiej widząc moją twarz bez pryszczy, a to by byłby dodatkowy cios więc sumplementy jak już miałbym brać to może lepiej gdybym porozmawiał z moim dermatologiem. Na razie zastosuję wcierki i dobry szampon z gliceryną.

ps. Forumowicze pisali także, że ty wypryski itd... pojawiają się i znikają, a skóra jest lepsza bo dostaje witam. Więc juz sam nie wiem. Tą sprawę pozostawiam pod znakiem zapytania.


Jeszcze jakieś rady ?
Ja właśnie z powodu wysypu pryszczy zrezygnowałam z Calcium Pantotenicum. Teoretycznie takie wysypy są okresowe, ale spotykałam już wypowiedzi osób, którym nie chciały przejść, a dla mnie spaskudzona cera (nawet na jakiś czas) to za duża cena za przyśpieszenie porostu o 1cm.
Ale nie wszystkie suplementy mają skutki uboczne w postaci wysypu, głównie to właśnie Calcium i drożdże.

Jeśli masz dostęp do drogerii Natura, to możesz zerknąć na serię Hair Loss Treatment NaturVital, szampon, wcierkę lub odżywkę, ma dobre opinie.

Co do nawilżenia włosów to poza szamponem zainwestuj też w odżywkę nawilżającą, bo sam szampon cudów w tej kwestii nie zdziała.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując