Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co ostatnio upolowaliście? Część III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-17, 14:12   #3972
mex
Zadomowienie
 
Avatar mex
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 482
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Gratuluję dziewczyny- oiro i flowerbomby i mazidełka anny sui (tez mam na niego chrapę) i innych poprawiaczy humoru w płynie, a Angelkowi dłuuugaśnych rzęs


Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Skoro perfumy są oryginalne, to nie jest najgorzej.
Mex - życzę owocnych negocjacji i napisz proszę, jaki był ich skutek.
Powodzenia!
Dzięki - sprawa w toku, ale powinno być dobrze.
Chociaż dalej nie daje mi spokoju jak to się mogło stać

Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość

I jeszcze jedno. Mam nadzieję, że The Parfum dolecą szybko
Dzieki za kciukasy
Zara lecę do domu i niech no tylko ich tam nie będzie!

Cytat:
Napisane przez lady-dark Pokaż wiadomość
Kiedyś musiało to nastąpić Po długim kupowaniu -,,nic'' - nareszcie dotarła do mnie Escada Magnetism/ - całe 50 ml w niestety różowym flakonie

Sama nie wiem co się ze mna dzieje, ale marzyłam o tym zapachu. Chyba gust mi się zmienia i to o 180' - nie wiem czy to dobrze czy źle, ale od kilku tygodni jakoś nie mogę patrzeć na Truciznę (kiedyś moją ukochaną!) czy inne tego typu rzeczy - o Amariage Mariage nie wspomnę, bo to już chyba...wstręt! Zamiast ich używać zdecydowanie wole nie pachnieć albo użyć najwyżej wody malinowej czy kokosowej z YR. Mam nadzieję że to jest takie tylko przejściowe
Czy ktoraś z was też coś takiego miała? jak to wytłumaczyć? Znudzeniem?

Teraz delektuję się cudowną EM - czuję śliczne malinki z odrobina świeżego akcentu - jakby mięty? Po chwili zapach przeistacza się w słodziutką gumę do żucia. Mi to bardzo odpowiada! Zapach słodki,ale nie ciężki., piękny
Że po pierwsze:
kocham EM,
że po drugie:
im bardziej stara się robię tym większe słodycze mi niestraszne a nawet zachwycają
A kiedyś nie-na-wi-dzi-łam szczerze.
Także Dark-podaję łapę z obleśnie ucukrzonym nadgarstkiem.
Marzę i śnię o powachaniu cieczy z serii sweet cdg
mex jest offline Zgłoś do moderatora