Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Scent Bar III
Wątek: Scent Bar III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-07, 12:38   #430
cheer
Zakorzenienie
 
Avatar cheer
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 525
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Ale pojechane Ale dlaczego tak uważasz ? Moim (oczywiście b. subiektywnym zdaniem) teraz ma najpiękniejsze ciało Przedtem wdg mnie była zbyt patykowata - umięśniona, ale bez krągłości. To, co widać na tych zdjęciach jest totalnie tasty... Długo nie widziałam równie pięknych zdjęć

Aż mnie zmotywowała i powróciłam do Aerobicznej Szóstki Weidera i strechingu
Z pewnością chodzi o gusta odnośnie wyglądu kobiecego ciała. Rzeczywiście, teraz wygląda na nieco bardziej zaokrągloną (te uda mi się coś nie zgadzały ...wcześniej miała chyba szczuplejsze; ciągle mam przed oczami scenę z przygłupawego filmu Maska, w którym Cameron tańczy z Carrey'em w klubie Coco Bongo...co za ciało!). Ale co by nie mówić, nie da się zaprzeczyć, że tak na prawdę mało kto wygląda w Hollywood tak, jak ona...może jeszcze Charlize Theron
(wszystko jest jednak totalnie subiektywne, ja szaleję za Christiną Ricci, która wg wielu jest"paskudna"...)
Cytat:
Nie lubię Gwyneth... Nie podoba mi się ani jako aktorka (przede wszystkim), ani jako kobieta. Zdjęcie rzeczywiście boskie, ale w moim odczuciu do zasługa ogromnego talentu fotografa i koncepcji sesji zdjęciowej.
Ja niestety podobnie, dlatego tym bardziej mnie ta sesja zaintrygowała! W pierwszym momencie, zwłaszcza na zdjęciach ze środka magazynu, w ogóle się nie zorientowałam, że to ona.
__________________
Wymienię
cheer jest offline Zgłoś do moderatora